نمایندگی فروش انواع روفرشی

امروزه به دلیل قیمت بالای فرش محافظت و نگه داری از فرش کار بسیار مهمی است به همین جهت می­توان با فروش انواع روفرشی دارای کیفیت و قیمت مناسب از این محصولات جایگزین استفاده کرد.

رو فرشی(قالی مانند) پارچه ­ای ضخیم دارد که در پوشاندن عیب قالی موثر است که استفاده ­های گونانون دارد در بعضی از خانه ­ها به عنوان زیر سفره­ای و بعضی­ها برای رو فرش استفاده می­شود. در اکثر خانه ­ها روفرشی  یافت می­شود و یک ضرورت برای تمام خانه ­هایی است که کودک خردسال دارند.

روفرشی­ ها علی رقم قیمت ارزان از کیفیت بالایی برخودار هستند و برای منازل و دکوراسیون­ های مدرن و همچنین سنتی مناسب می­باشند و از الیاف شانل تولید شده اند،  روفرشی ­ها فرش گونه­ وریزبافتند و زیبایی چشم گیری دارند وخیلی مورد استقبال قرار گرفته­ اند.روفرشی­ ها به دلیل سبکی و قابلیت شستو بسیار مورد استفاده قراردارند این محصول در طرح و رنگ مختلفی تولید می­شوند.

نکات لازم انتخاب روفرشی

مدل و رنگ روفرشی

جنس روفرشی

اندازه روفرشی

انتخاب با توجه به بودجه و نوع استفاده

ضدالکتریسیته و ضد حساسیت بودن

فروش انواع روفرشی

فروش انواع روفرشی در اندازه ی متفاوت

رو فرشی 12متری

روفرشی 9 متری

روفرشی 6 متری

روفرشی 3 متری

فروش انواع روفرشی

 اشکال مختلف در فروش انواع رو فرشی

  • کلاسیک:طرح خشتی،افشان، ترنج و­ لچک و….با ضخامت کمتر مناسب برای زیرانداز در سفر
  • مدرن:مناسب برای منازل و دکوراسیون­ها باجنس الیاف شانل(مخمل) با مزیت دو رو بودن با بافت تاری- پودی که از هر دو طرف آن می­شود استفاده کرد.
  • مدرن ابریشمی:جنس این روفرشی از الیاف مصنوعی ابریشم است که شفافیت و لطافت خاصی دارد و مناسب است برای افراد با حساسیت به پرز .

 مراحل به وجود آمدن انواع روفرشی

  • چله پیچی در این مرحله نخ بصورت چله در آمده و پس از آن در ماشین بافندگی قرار می­گیرد.آماده سازی چله در این مرحله شروع کار بافتن روفرشی می­باشد.
  • بافندگی در این مرحله نخ­های تار پس از عبور از سیستم­های کنترل روی غلطک پارچه پیچیده می­شوند و در این مرحله آماده بافت می­شوند.وقتی نخ­های پود در جای خود قرارگرفت شروع کار بافت روفرشی آغاز می­شود.
  • دور دوزی و بسته بندی در این مرحله که پس از بافت صورت می­گیرد دوردوزی روفرشی انجام شده و به قسمت کنترل و بسته بندی روفرشی می­رود که پس از قرار گرفتن چند تخته از آن در درون یک پلاستیک به قسمت انبار انتقال داده می­شود.

نکته آخر:

تولید و فروش روفرشی­ها در رنگ­ها وطرح­های متنوع انجام می­شود که این طرح­های متنوع در ماشین آلات بافندگی خاصی به نام ماشین ­های راپیری مجهز به سیستم ژاکارد تولید می شوند.

فروش انواع روفرشی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.