مرکز پخش و صادرات تشک درجه یک به عراق

ایران به عنوان یکی از مراکز صادرات تشک درجه یک و کالای خواب به کشور های مختلفی صادرات انجام میدهد.از جمله این کشور ها کشور عراق است.

صنعت مبلمان و تخت و کالای خواب یکی از صنایع پیشرفته ایران است که صادرات آن به کشور های مختلف از جمله عراق انجام میشود. انواع تشک و کالای خواب درجه یک که در کارخانه های ایران توسط برند های مختلف با کیفیت های عالی و درجه یک در انواع مختلف تولید و عرضه میشوند.

صادرات تشک درجه یک

در هنگام خرید انواع تشک باید استاندارد های مختلفی را در نظر بگیریم که یک کالای معمولی را به کالاهایی با کیفیت و درجه یک و صادراتی تبدیل میکند. پس در جهت انتخاب درست باید به بررسی استاندارد های یک تشک بپردازیم.

از جمله ویژگی های مهم یک تشک خوب میتوان موارد زیر را نام برد:

  • فنر های قوی

فنر ها تاثیر مستقیم بر راحتی تشک و مدل قرار گیری ستون فقرات در هنگام خواب دارد. به همین علت هنگام خرید باید به استحکام فنر ها دقت شود.

  • پارچه رویه تشک

پارچه رویه تشک نباید موجب بروز حساسیت های پوستی شود همچنین نباید زبری آن به حدی باشد که هنگام غلت زدن یا ساییده شدن پوست بر آن باعث ایجاد اذیت شود. همچنین نباید باعث تعریق بیش ار حد بدن باشد.

  • مقاومت دوخت ها

مقومت دوخت های یک تشک در استحکام و عمر تشک تاثیر بسیاری دارد.همچنین باعث استفاده بیشتر و مفید تر از تشک میشود.

  • مقاومت بسته بندی

بسته بندی مقاوم تشک باعث آسیب ندیدن تشک در طول مسیر  تحویل آن میشود و محصول شما سالم و تمیز به دستتان میرسد.

صادرات تشک درجه یک

نمایندگی فروش انواع تشک خواب

تشک های خواب انواع مختلفی دارند که با توجه به شرایط بدنی افراد استفاده از آنها به خریداران توصیه میشود.

از جمله انواع تشک ها میتوان موارد زیر را نام برد:

  • تشک های طبی

این گونه تشک ها فنر ندارند و جنس نسبتآ سفت و انعطاف ناپذیری دارند. سبک و قابل حمل هستند و قیمت آنها با توجه به جنس و طراحی آنها تعیین میشود. این تشک ها طول عمر کمی دارند و معمولآ روی روکش آنها زیپ وجود دارد.

  • تشک فنری

این نوع تشک ها برای افرد کم وزن یا کودکان توصیه میشود. این نوع تشک حالت ارتجاعی دارد و فشار وارده را در تمام سطح تشک پخش میکند باید بدانیم که این نوع تشک یکی از پر طرفدار ترین انواع تشک هاست.

  • تشک های آبی

کمتر در مورد این نوع تشک در گروه بندی تشک های خواب شیده ایم  معمولآ کاربرد های تفریحی برای آن ها در نظر گرفته میشود. اما باید بدانیم که این نوع تشک ها در صورتی که هنگام خواب با آب گرم پر شوند خاصیت ارتوپدیک دارند.

صادرات تشک درجه یک

فروش و صادرات تشک درجه یک در ایران

با توجه به کارخانه های متعددی که در ایران به تولید و عرضه انواع تشک با کیفیت مشغولند امری طبیعی است که بخشی از این تولیدات نیز در بارزار های خارجی به فروش برسد.
در نتیجه تعدادی از کارخانه های تولید تشک در ایران هستند که محصولات صادراتی تولید و عرضه میکنند.
این تولیدات صادراتی در کشور خودمان نیز به فروش میرسد فقط کافی است با برند های ارائه دهنده این محصولات یا سایت فروش آن ها مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.
این محصولات از نظر جنس و کیفیت با رقبای خارجی خود رقابت کرده و در بعضی موارد از آن ها بهتر عمل کرده اند.
در نتیجا با نفع ایران و تولید کنندگان ایرانی است که شما مشتریان عزیز محصولات مورد نظر خود را از میان کالا های ایرانی انتخاب و خریداری فرمایید.

 

صادرات تشک درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.