مرکز فروش عمده پتو مسافرتی درجه یک

ما انسانها حدود یک سوم از عمرمان را در خواب سپری می کنیم. پتو کالایی است که در تمام فصول سال به آن نیاز داریم. حتی انواع مسافرتی این کالا نیز، برای افرادی که حساسیت بیشتری دارند، در بازار و مرکز فروش عمده پتو مسافرتی یافت می شود.

پتو مسافرتی یکی از کالاهای خواب محسوب می شود و در بازار مطابق نیاز و سلیقه تمامی گروه های سنی در طرح ها، رنگها و اندازه های مختلف موجود است.

انواع پتو مسافرتی

پتوهای مسافرتی به دلیل وزن بسیار سبک، فضای کمی را اشغال می کنند. معمولا در تولید پتوهای مسافرتی از الیاف مصنوعی استفاده می شود و به همین علت، این نوع پتو با قیمت ارزان قابل خریداری است.

انواع پتو مسافرتی را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

  • پتو مسافرتی یک یا دو نفره
  • پتو مسافرتی ژله ای
  • پتو مسافرتی جیبی
  • پتو مسافرتی نوجوانان
  • پتو مسافرتی کودک

فروش عمده پتو مسافرتی

فروش عمده پتو مسافرتی

شما می توانید پتو مسافرتی را با توجه به نوع مصرف خود به صورت تکی و یا عمده خریداری کنید. اگر به فکر خرید پتو مسافرتی به صورت عمده هستید، می توانید با خیالی آسوده به فروشگاه ها و مراکز فروش پتو مسافرتی، بازارهای سنتی در شهرهای مختلف و یا سایت های فروش آنلاین در شهرهای خود مراجعه کنید.

مراکز فروش عمده پتو مسافرتی، محصولات خود را طبق درخواست مشتری در زمان توافق شده و مقرر، به دست مشتریان خود می رسانند. پتوهای مسافرتی تولید شده در ایران از کیفیت مرغوب و درجه یک برخوردار هستند و از این جهت با انواع پتو مسافرتی خارجی رقابت می کنند.

فروش عمده پتو مسافرتی

پتو مسافرتی ایرانی درجه یک

ایران یکی از کشورهای پیشگام در زمینه صادرات کالاهای نساجی است. با این پیشینه، جای تعجب نیست که پتو درجه یک ایرانی که به دست توانمند صنعتگر ایرانی ساخته و تولید شده است، طرفداران زیادی در بازارهای داخلی و خارجی پیدا کند.

متاسفانه، در برخی موارد گزارش شده است که پتوهای ارزان قیمت چینی در بازار به چشم می خورند که برای پوست، حساسیت های شدید ایجاد می کنند و در برخی موارد مشکلات تنفسی به بار آورده اند.

امروزه در بازار ایران، شاهد رشد تولید پتو مسافرتی از لحاظ تنوع رنگ، طرح و جنس هستیم. پتو مسافرتی درجه یک ایرانی، به دلیل برخورداری از کیفیت بالا و طراحی مطلوب، مورد توجه خریداران این نوع از پتو قرار گرفته است. در حال حاضر، پتو مسافرتی ایرانی به رقیبی سرسخت برای پتو مسافرتی های وارداتی از ترکیه، ایتالیا و چین تبدیل شده است.

فروش عمده پتو مسافرتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.