قیمت تشک ، متکا و روفرشی در ایران

داشتن یک متکا و روفرشی و تشک مناسب برای ما آدم­ها که یک سوم عمرمان را درخواب و استراحت هستیم یک نیاز ضروری است. روفرشی ایرانی در اکثر خانه­ های ایرانی یافت می­شود چون در واقع یک نیاز است.

تشک ایرانی

یک تشک مناسب برا خواب بسیارحائز اهمیت است، از لحاظ: راحتی- دوام خواب- فضای خوب- جنس اسفنج- فنر قوی- ارتفاع مناسب. تشکی كه از مهم‌ترین لوازم در خانه است كه از نظر علم پزشكی هم بسیار با اهمیت است. اگر تشك شما غیراستاندارد، قدیمی و غیرقابل استفاده باشد شما را دچار بیماری‌ های عضلانی و استقامتی می‌كند كه رایج‌ترین آنها بیماری دیسك كمر است.

متکا و روفرشی

 انواع تشک ایرانی

تشک فنری

تشک طبی فنری

تشک طبی

تشک بادی /تشک بادی تاجدار/تشک بادی با پمپ داخلی/تشک بادی ژله­ ای/تشک بادی بالشدار/تشک بادی فومی/

تشک آبی

تشك‌ های جك‌دار/ ارتفاع  این تشك‌ ها با استفاده از جكی كه زیر آنها تعبیه شده  قابل تنظیم است. هرچه ارتفاع بالاتر باشد تشك‌ ها طبی‌تر است و هرچه پایین‌تر باشد تشك راحت‌ تر و فنری‌ تر است، زیرا با بالا بودن جك، فنر داخل آن سفت و شل می‌شود.

جنس تشک ایرانی

یك تشك استاندارد باید پارچه‌ای با دوخت محكم و جنس خوب داشته باشد. دوخت‌ها و طرح‌های آن نباید آنقدر برجسته باشد كه به كمر و بدن آسیب برسانند، بلكه انعطاف‌پذیری بالایی باید داشته باشند تا هر وزنی را تحمل كنند و زود گود یا پاره نشوند. یک تشک استاندارد باید دارای فنرهای قوی باشد. نوع پارچه تشک، استحکام و مقاومت آن، نوع دوخت و شرایط آماده‌سازی و بسته‌بندی تشک نشانه استاندارد بودن تشک است.

متکای ایرانی

متکا و روفرشی از دیر باز در خانه های ایرانیان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است ،هنوز هم با وجود ورود مبلمان باز هم پشتی سنتی ایرانی در کنار مبلمان های مدرن جایگاه خود را حفظ نموده است.

انواع متکای ایرانی

متکای پلی استری: نازک و نرم است و قیمت مناسبی دارد.

متکای اسفنجی: اسفنجی شکل بسیار نرم و دارای اشکال گوناگون.

متکای پرز لایه­ای: نرم­ترین و گران­ترین نوع بالش.

متکا و روفرشی

جنس متکای ایرانی

داخل پشتی از یونیلیت فشرده و پارچه پشت پشتی از نوعی پارچه مخملی ساده محکم می باشد.

روفرشی ایرانی

روفرشی، برگرفته از طرح و نقش گلیم و فرش دستی است.  روفرشی  با بهترین کیفیت و ماندگاری بالا  تولید و بصورت عمده عرضه می­شود. روفرشی­ها در رنگ­ها وطرح های متنوع تولید می­شوند که این طرح­های متنوع در ماشین آلات بافندگی خاصی به نام ماشین ­های راپیری مجهز به سیستم ژاکارد تولید و بصوت عمده عرضه می­شوند.

انواع روفرشی ایرانی

  • روفرشی مخملی
  • روفرشی کوبلنی
  • روفرشی ابریشمی

جنس روفرشی ایرانی

رو فرشی(قالی مانند) پارچه ­ای ضخیم دارد از جنس پنبه، ابریشم و یا نخ که در پوشاندن عیب فرش مورد استفاده می­گیرد.شما عزیزان می توانید برای خرید انواع متکا و روفرشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

متکا و روفرشی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.