آراد برندینگ
خانه / پتو / قیمت انواع روفرشی و پتو در تهران

قیمت انواع روفرشی و پتو در تهران

قیمت انواع روفرشی با توجه به نوع جنس و کیفیت آنها تعیین می شود. در بین شهرهای کشورمان، تهران دارای کارخانه های تولیدی روفرشی متعددی است که در زمینه تولید انواع روفرشی فعال هستند.

روفرشی، یک کالای ضروری برای خانواده های پر جمعیت و پر رفت و آمد محسوب می شود.کارخانجات تولید کننده روفرشی، امکاناتی را برای فروش گسترده انواع روفرشی تدارک دیده اند.

تولیدکنندگان روفرشی در تهران

در سطح کلان شهر تهران، مراکز فروش متعدی وجود دارد که به فروش روفرشی مشغول هستند. علاوه بر تولیدکنندگان روفرشی، واحدهای بازرگانی نیز در زمینه واردات روفرشی در شهر تهران فعال هستند. در سال های اخیر، حمایت از تولیدکننده و کالای ایرانی، در سطح وسیعی آغاز شده است.

تولید کنندگان در این عرصه، امکانات فراوانی را برای انجام داد و ستدها در سطح بازار فراهم آورده اند. یکی از این اقدامات، ایجاد نمایندگی های فروش در کلان شهرهای کشورمان بوده است.

قیمت انواع روفرشی

انواع روفرشی و پتو

در ایران، روفرشی و پتو عضوی از کالاهای مورد استفاده و اساسی در جهیزیه عروس محسوب می شوند. در چمدان هر عروس، روفرشی و پتو قرار داده می شود. انواع روفرشی تقریباً در اکثر بازارهای شهرهای ایران به چشم می خورند. از نظر جنس، می توانیم روفرشی ها را تقسیم بندی کنیم:

  • روفرشی های کلاسیک
  • روفرشی های مخمل
  • روفرشی های ابریشمی

انواع روفرشی، در ابعاد ۳، ۶، ۹ و ۱۲ متری در بازار موجود می باشد. پتوها نیز از نظر کیفیت و نوع مواد ساختاری، به انواع متعددی دسته بندی می شوند، که در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

  • پتو پشمی
  • پتو پشم شیشه ای
  • پتو پنبه ای
  • پتو بافتنی
  • پتو دو لایه
  • پتو مسافرتی

قیمت انواع روفرشی

قیمت انواع روفرشی در تهران

روفرشی مخمل، یکی از ارزان ترین روفرشی هایی است که در تهران تولید می شود. انواع روفرشی به شیوه های اینترنتی و یا سنتی، قابل خریداری هستند. قیمت روفرشی ها، بر اساس کیفیت، نوع جنس و ابعاد آنها در بازار متفاوت است. در بین شهرهای تولیدکننده روفرشی در ایران، شهر یزد رتبه اول را در زمینه تولید به خود اختصاص داده است.

جدا از نوع جنس و ابعاد روفرشی ها، عامل دیگری که در تعیین قیمت روفرشی و یا پتو در بازار نقش کلیدی ایفا می کند، عامل واسطه های فعال در بازار نساجی است، که باعث می گردد مشتری قیمت نهایی بالاتری را بپردازد. خریداری روفرشی و پتو، از فروشگاه های بدون واسطه بهترین راه حل برای فائق آمدن بر این مشکل است.

قیمت انواع روفرشی

مطلب پیشنهادی

تولیدی پتو مسافرتی

بزرگترین تولیدی پتو مسافرتی

تولیدی پتو مسافرتی در ایران، محصولات خود را با کیفیت مطلوب و اشکال متنوع طراحی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ