آراد برندینگ
خانه / تشک / صادرات عمده انواع تشک به عراق

صادرات عمده انواع تشک به عراق

انواع تشک کدام است؟ امروزه ایران محصولات بی شماری را به کشور های مختلف صادر می کند که یکی از این محصولات صادر کردن تشک های طبی اصل به عراق می باشد. ایران برای رونق دادن به اقتصاد خود محصولات تولید شده خود را به کشور های همسایه صادر میکند

تشک های طبی اصل

انواع تشک

انسان های در طول روز فعالیت های زیادی انجام می دهند و مدام در حال فعالیت های گوناگون و از دست دادن انرژی هستند که این امر موجب می شود که بدن انسان در اثر فعالیت زیاد و فشار کاری که در طول روز بر روی بدن می باشد انرژی اش تحلیل برود .

نا گفته نماند که برای باز پس گیری انرژی از دست رفته و برگرداندن نیرو به بدن،بدن انسان نیاز به خواب دارد و پیش زمینه و مقدمه یک خواب خوب،تشک طبی سازگار با بدن انسان می باشد.

امروزه در بازار های ایران به راحتی می توانید هر گونه تشک را تهیه کنید ولی باید توجه داشته باشید که تشکی را تهیه کنید که به بدن شما آسیب نرساند که ما به شما تشک طبی را پیشنهاد می کنیم .

صادرات تشک طبی اصل در ایران

ایران یکی از بزرگ ترین صادر کنندگان محصولات به کشور های مختلف می باشد که یکی از این محصولات تشک های طبی و معمولی می باشد که سالانه سود بسیار زیادی را برای تاجران و تولید کنندگان این محصول برای ایرانیان به همراه داشته است.

سالانه مقدار بسیار زیادی از انواع تشک از نوع های مختلف به کشور هایی که در همسایگی ایران قرار دارند از جمله :

  • ارمنستان
  • آذربایجان
  • ترکمنستان
  • کویت
  • عراق

صادر می شود که بیشترین مقدار صادره از ایران به کشور عراق می باشد کشوری که بیشترین نقش را در صادر کردن تشک از ایران دارد و در همسایگی ایران قرار دارد که در ادامه به ان خواهیم پرداخت.

صادرات عمده انواع تشک طبی و معمولی به عراق

انواع تشک

صادرات تشک های طبی به عراق در سال های گذشته افزایش چشم گیری را داشته است و از آن جایی که عراق اکثر نیاز های خود را از طریق صادر کردن محصولات از کشور های همسایه تامین می کند بنا براین یکی از وارد کننده های این کشور ایران می باشد.

علاوه بر این که با وارد کردن تشک های طبی به عراق نیاز های مردم این کشور تامین می شود رونق اقتصادی خوبی در کشور ما به وجود آمده و سالانه درآمد مطلوبی را از صادر کردن تشک به این کشور به دست می اوریم.

مطلب پیشنهادی

تشک خوشخواب رویال

پخش عمده تشک خوشخواب رویال

تشک خوشخواب رویال را می توان به عنوان یک وسیله مطمئن جهت داشتن خواب راحت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ