صادرات تشک درجه یک به عراق

صادرات تشک درجه یک به عراق و دیگر کشور های همسایه موجبات ارز آوری به کشور را فراهم کرده است.

شاید همه ی ما تجربه ی یک خواب نا راحت را در زندگیمان داشته باشیم و تأثیر آن را تا مدت ها حس کرده باشیم.عوامل زیادی در این که یک فرد خواب راحتی نداشته باشد تأثیر گذار هستند. از دلایل روحی و روانی تا بیماری های جسمی.
اما یکی از عواملی که شاید کمتر به آن توجه شود، انتخاب تشک مناسب برای خواب است که می تواند تأثیر بسزایی در تجربه ی خواب یک فرد داشته باشد.در این مطلب به معرفی انواع تشک خواهیم پرداخت.

معرفی تشک و انواع آن

تشک ها را می توان یکی از مهم ترین وسایل مخصوص خواب دانست.همانطور که انتخاب یک تشک استاندارد می تواند خواب شیرین و راحتی را برای شما به ارمغان بیاورد، عدم توجه به تشکی که انتخاب می کنید هم ممکن است تبعات جبران نا پذیری به همراه داشته باشد.
از جمله دلایل اهمیت توجه به انتخاب تشک به غیر از کمک به خوابی راحت را می توان تأثیر مستقیم آن بر سلامت ستون فقرات دانست.

تشک ها را در انواع گوناگونی می توانید از بازار تهیه و خریداری کنید؛ از جمله:

  • تشک فنری : خاصیت ارتجاعی این تشک ها باعث پخش شدن وزن بر روی آن ها می شود.
  • تشک طبی: این تشک ها را به صورت اسفنجی و فومی می توانید در بازار پیدا کنید که با توجه به میزان اسفنج به کار رفته شده در آن ها و یا دیگر عوامل قیمت های مختلفی دارند.
  • تشک آبی: بیشتر جنبه ی تفریحی در استخر ها را دارند و داخل آن ها از آب پر می شود.
  • تشک برقی: با توجه به المنت های برقی به کار رفته شده در آن ها قابلیت گرم شدن تشک به طور یکنواخت وجود دارد.

صادرات تشک درجه یک

تولید تشک در ایران

خوشبختانه ما در کشور توانایی تولید انواع تشک با کیفیت بسیار بالا را داریم.تشک هایی که در حال حاضر در ایران تولید می شوند از لحاظ نوع پارچه مصرفی، استحکام و مقاومت در سطح بسیار بالایی قرار دارند به گونه ای که با نمونه ی خارجی آن برابری می کنند.

صادرات تشک درجه یک

صادرات تشک درجه یک

با توجه به بالا بودن کیفیت تشک های تولیدی در کشور، این محصولات توانسته اند علاوه بر تأمین نیاز داخلی با صادرات موجبات ارز آوری را هم به وجود بیاورند.در حال حاضر صادرات تشک درجه یک به کشور های همسایه در حال انجام است و خوشبختانه رو به گسترش می باشد.

خرید انواع تشک در ایران

اگر قصد خرید تشک را دارید راه های زیادی برای تهیه ی این محصول وجود دارند که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نمایندگی های فروش
  • فروشگاه های لوازم خانگی
  • فروشگاه های لوازم خواب
  • سایت های خرید اینترنتی

صادرات تشک درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.