سیر ترشی تازه که موجب آب شدن چربی دور شکم می شود

زندگی طولانی‌تر در اصل چیزی است که همه ما می‌خواهیم از روال سلامت خود به دست آوریم یکی از راه هایی که می توانیم این کار را انجام دهیم، تقویت ایمنی بدن است که یکی از مزایای سلامتی است.

افرادی که در کشورهایی با رژیم غذایی سیر بالا زندگی می کنند، معمولا عمر طولانی تری دارند.

اعتقاد بر این است که به دلیل محتوای مواد معدنی و همچنین خواص آنتی اکسیدانی موجود در سیر ترشی تازه است اما به هر دلیلی، سیر ترشی را به مصرف روزانه خود اضافه کنید و می تواند سال ها به زندگی شما اضافه کند.

یکی از حقایق زندگی این است که با افزایش سن سیستم بدن ما ضعیف می شود عملکردهای شناختی ما تفاوتی با هم ندارند و ذهن گاهی اوقات سریعتر از بقیه بدن بدتر می شود.

این ضعف را می توان در بیماری هایی مانند آلزایمر یا پارکینسون مشاهده کرد.

علت اصلی این نوع اختلال استرس یا آسیب اکسیداتیو است این استرس اکسیداتیو توسط رادیکال های آزاد در دنیای اطراف ما ایجاد می شود.

اما مواد موجود در سیر ترشی آنتی اکسیدان های قدرتمندی است که می تواند بدن را از شر رادیکال های آزاد خلاص کند. این به کاهش اثر استرس اکسیداتیو و محافظت از عملکرد مغز کمک می کند.

همچنین اعتقاد بر این است که ترکیبات موجود در سیر ترشی می توانند عملکرد ورزشکاران را افزایش دهند هیچ آزمایش قطعی برای نشان دادن صحت این موضوع وجود ندارد.

با این حال، سیر برای کاهش خستگی و افزایش استقامت استفاده شده است سوابق نشان می دهد که یونانیان باستان در طول بازی ها به ورزشکاران المپیک سیر می دادند.

برخی از آزمایشات روی بیماران مبتلا به بیماری قلبی نشان داد که سیر اوج ضربان قلب را کاهش می دهد.

همچنین به بیماران این امکان را می داد که قبل از خستگی بیشتر ورزش کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.