خوردن ادویه کاری جمل از پوکی استخوان جلوگیری می کند

ادویه کاری جمل فقط در صورتی عطر خود را حفظ می کند که به درستی ذخیره شوند سپس می توان آنها را برای چندین سال استفاده کرد به خصوص مهم است که ادویه جات ترشی جات را در مکانی تاریک و خنک نگهداری کنید.

زیرا تاثیر نور و اکسیژن باعث تغییر رایحه آنها می شود رطوبت و گرمای شدید نیز تأثیر منفی دارد. در مورد ادویه جات ترشی جات ترشی جات، توصیه می شود در مدت یک سال از آنها استفاده کنید تا عطر کامل خود را حفظ کنند.
چگونه گیاهان را بشناسم؟آنچه در مورد گیاهان وحشی در طبیعت صدق می کند، در مورد باغچه گیاهی شما یا گیاهان موجود در بالکن نیز صدق می کند: اگر بتوانید گیاهان را از روی ظاهر، بو یا مزه آنها بشناسید، هرگز ضرری ندارد.

برخی از گیاهان و ادویه ها از نظر گیاه شناسی مرتبط هستند و شباهت های خاصی دارند، مانند پیازچه و سیر وحشی، که هر دو متعلق به جنس Allium هستند با این وجود، هر گیاه منحصر به فرد است و خواص بسیار ویژه ای دارد به عنوان مثال، سیر وحشی در اوایل بهار در مکان های سایه رشد می کند و می توان آن را از دور با بوی شدید سیر مانند آن تشخیص داد از مرحله گلدهی، دیگر نباید از سیر وحشی استفاده شود.

از سوی دیگر، در مورد پیازچه که از آوریل تا نوامبر در فضای باز قابل برداشت است، شکوفه های صورتی تا بنفش یاسی نیز خوراکی هستند.

علاوه بر دو مورد ذکر شده، جعفری، ریحان، شاهی، شوید، نعناع، ​​رزماری، گشنیز و آویشن از گیاهان مورد علاقه آلمانی ها هستن اگر بتوانید این چند گیاه را از هم متمایز کنید، این شروع خوبی در گیاه درمانی است.
چگونه گیاهان را به درستی ذخیره کنم؟گیاهان تازه را می توان به خوبی برای مدت زمان کوتاه تری در یخچال نگهداری کرد با این حال، از آنجایی که فصل گیاهان جداگانه آشپزخانه اغلب کوتاه است، توصیه می شود آنها را برای مدت زمان طولانی تری نگهداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.