خطر ابتلا به دیابت را کاهش دهید!

11 تا 14 درصد از نیاز روزانه یک فرد به فیبر منبع مطمئن 10 درصد از نیاز روزانه یک فرد به ویتامین C
به نظر می رسد فیبر به مدیریت فشار خون کمک می کند، که ممکن است خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش دهد.

ویتامین C یک آنتی اکسیدان است خودکار فانتزی دخترانه که در کنار سایر آنتی اکسیدان ها ممکن است در محافظت از برخی از جنبه های سلامت قلب نقش داشته باشد.

ویتامین C همچنین برای عملکرد مناسب سیستم ایمنی لازم است، که ممکن است به دفاع از بدن در برابر عفونت ها و بیماری ها کمک کند.

چه غذاهای دیگری می تواند به کاهش فشار خون کمک کند؟

خطر ابتلا به دیابت را کاهش دهید یک مطالعه چرم نوین در سال 2021 نشان داد افرادی که از میوه های کامل مانند سیب در رژیم غذایی خود استفاده می کردند.

نسبت به افرادی که میوه نمی خورند 36 درصد کمتر در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع جوراب نازک زنانه  2 در 5 سالگی قرار داشتند.

بر اساس منبع معتبر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) افرادی که بیشترین فیبر را مصرف می کنند، کمتر در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 هستند. افرادی که قبلاً دیابت دارند و رژیم غذایی با فیبر بالا دارند نیز ممکن است سطح قند خون پایین‌تری داشته باشند.

انجمن دیابت آمریکا خوردن میوه های تازه، از جمله سیب را برای سیر کردن یک دندان شیرین و تامین تغذیه توصیه می کند. با این حال، این سازمان به مردم یادآوری می کند که محتوای کربوهیدرات موجود در میوه را در نظر بگیرند.

100 گرم سیب خام گرانی اسمیت تعبیر خواب سیب زرد حاوی 13.2 گرم منبع مطمئن کربوهیدرات است که 10.6 گرم آن شکر است. با این حال، فیبر غذایی و سایر مواد مغذی را نیز فراهم می کند. این بدان معناست که به عنوان یک میان وعده شیرین، فواید سلامتی بیشتری دارد.

درباره بهترین غذاها برای دیابت بیشتر بدانید.

خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهید مصرف غذاهای غنی از آنتی اکسیدان ممکن است به جلوگیری از استرس اکسیداتیو که باعث آسیب سلولی می شود، که ممکن است منجر به ایجاد برخی سرطان ها شود، کمک کند. سیب منبع خوبی از آنتی اکسیدان ها است.

 • منابع:
  1. What to know about apples
 • تبلیغات: 
  1. با پرورش این محصولات هرگز رنگ فقر را نخواهید دید
  2. پالتهای چوبی چگونه بازیافت میشوند؟
  3. 19 نماد خوش شانسی را بشناسید!
  4. از عرق اسطوخودوس برای رفع چین و چروک استفاده کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.