آراد برندینگ
خانه / متکا / بازار خرید و فروش متکای سنتی اصیل

بازار خرید و فروش متکای سنتی اصیل

متکای سنتی اصیل در بازار تجاری داخلی کشور خرید و فروش می شوند و در اختیار مشتریان و علاقه مندان قرار می گیرد. متکاهای سنتی را حتما در منزل پدربزرگ ها و مادربزرگ های خود دیده اید، متکاها از وسیله های سنتی هستند که در منازل ایران قدیم وجود داشته اند. در زمان قدیم از متکا برای خوابیدن و استراحت کردن استفاده می کرده اند.

دیگر موارد استفاده از متکا تکیه دادن به این بالشت های استوانه ای است.

خرید و فروش متکای سنتی

متکای سنتی اصیل

ویژگی های متکاهای سنتی ایرانی:

  • نقش و نگار های زیبا
  • طرح های خاص
  • سایزهای مختلف
  • نرمی و راحتی
  • پارچه هایی اصیل
  • استفاده از رنگ های زیبا در پارچه متکا

می باشد.

امروزه از متکا بیشتر برای استراحت و تکیه دادن استفاده می کنند. متکاها در سایزها و اندازه های مختلف تولید می شوند.

متکاها با سایزهای متوسط امروزه بر روی مبل ها جهت تکیه دادن قرار داده می شوند و متکاهایی با سایز بزرگ تر بر روی زمین جهت تکیه دادن.

مرکز خرید و فروش متکای سنتی اصیل

مراکز تولید متکا، متکاهای زیبا را با طرح های جالب و دلنشین و صد البته سنتی تولید می کنند و این محصول را پس از تولید در خدمت مراکز خرید و فروش این محصول قرار می دهند.

این مراکز خرید و فروش متکاهای سنتی ایرانی پس از دریافت متکا از مراکز تولید، این محصولات را به بازار های تجاری ارائه می کنند.

در این مراکز می توانید متکاهای درخواستی و مورد نیازتان را به صورت مستقیم نیز خریداری کنید، تهیه متکا از این مراکز به صورت مستقیم به شما این امکان را می دهد ک بتوانید متکاهای درخواستی خود را با قیمتی مناسب تهیه و خریداری کنید.

فروش متکا توسط این مرکز به صورت کلی و جزئی می باشد، و مشتریان می توانند بنا به درخواستشان متکاها را در اندازه های مختلف و متغییر خریداری کنند.

صادرات متکای سنتی اصیل

متکای سنتی اصیل

متکاها از محصولات قدیمی و سنتی ایرانی می باشند، این متکاهای اصیل و سنتی ایرانی دارای طرح ها و رنگ ها، و نقش و نگارهای زیبایی هستند از این رو مورد توجه جهانیان قرار گرفته اند.

متکاهای ایرانی سالانه در اندازه های انبوه و عمده از مرزهای ایران خارج می شوند و به دیگر کشورها وارد می شوند، ایران توانسته است به وسیله متکا تجارت های بزرگی را در کشورهای خارجی مختلف راه اندازی کند و به وسیله این تجارت ها اقتصاد ایران را غنی کند.

مطلب پیشنهادی

متکای بادی

مرکز خرید و فروش متکای بادی

متکای بادی با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه در مرکز خرید و فروش متکاهای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ