آمونیاک در بورس و تاثیر مثبت آن بر افزایش درامد چند میلیونی

بدون شک صنعت آمونیاک در بورس یک صنعت پرسود است در حالی که جهان تلاش می کند تا تمام راه های ممکن را برای کاهش انتشار کربن و دور شدن از سوخت های فسیلی بیابد، آمونیاک یک جایگزین عالی سوخت آینده ارائه می دهد.

به همین دلیل، این صنعت به سرعت در حال رشد است و آینده آن حتی امیدوارکننده تر به نظر می رسد به عنوان مثال، آمونیاک قادر به تولید باتری هایی است که 9 برابر قوی تر از باتری های لیتیوم یون فعلی مورد استفاده در خودروها هستند این تنها یکی از بخش‌هایی است که آمونیاک می‌تواند تغییرات عظیمی ایجاد کند و بازده سرمایه‌گذاران را افزایش دهد.

بنابراین، اگر برنامه شما شامل سرمایه گذاری در سهام است، سهام آمونیاکی مطمئنا یک انتخاب عالی است.

آمونیاک

به طور فزاینده ای واضح است که پتانسیل جهانی عظیمی برای تولید انرژی های تجدیدپذیر با هزینه هایی که قبلاً قابل رقابت با سوخت های فسیلی است وجود دارد. با این حال، وسیله ای برای ذخیره و انتقال این انرژی در مقیاس بسیار بزرگ سد راه توسعه و سرمایه گذاری بیشتر است.

آمونیاک تولید شده از انرژی های تجدیدپذیر به طور گسترده به عنوان جایگزین سوخت مایع قابل دوام برای بسیاری از مصارف فعلی سوخت های فسیلی، از جمله به عنوان سوخت پناهگاه کشتیرانی، به عنوان جایگزین دیزل در حمل و نقل، به عنوان سوخت جایگزین در توربین های قدرت و حتی به عنوان یک جت بالقوه دیده می شود سوخت حمل و نقل جهانی آمونیاک توسط خط لوله و حامل فله در حال حاضر یک فناوری به خوبی توسعه یافته است.

در این نقشه راه، ما تصور می کنیم که آمونیاک تجدیدپذیر در آینده در مقیاسی تولید شود که از نظر مصرف جهانی سوخت فسیلی قابل توجه است این از طریق سه نسل فناوری با هم تداخل دارند نسل 1 مبتنی بر گسترش تولید آمونیاک امروزی هابر بوش با استفاده از جداسازی یا جبران CO2 است. نسل 2 فرآیند هابر بوش را به منابع تجدیدپذیر هیدروژن منتقل می کند، در حالی که نسل 3 از نیاز به فرآیند هابر-بوش به طور کامل با تبدیل مستقیم الکتروشیمیایی N2 به NH3 جلوگیری می کند.

یکی از ویژگی‌های جذاب فناوری نسل 3 این است که می‌توان آن را در هر سطحی از مقیاس، از کیلووات تا گیگاوات، و به شکلی بسیار پراکنده پیاده‌سازی کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.